O firmie
Oferta
Zaufali nam
Dojazd
Kontakt
Rodzaje
Oczyszczarki ACF
Oczyszczarki RS
Piaskarki warsztatowe - części
Pistolety do piaskowania
Plotery tnące SUMMA
Folie do piaskowania
Kliparty
Opis
Naświetlarki UV
Folie

ŚCIERNIWA / Rodzaje

       W gamie oferowanych przez naszą firmę materiałów do obróbki strumieniowo-ściernej znajdują się ścierniwa mineralne i metaliczne należące do grupy ścierniw wielokrotnego stosowania. Oferowane przez nas media ścierne są ekonomiczne oraz przyjazne dla środowiska i człowieka.

       Oferowane przez nas ścierniwa cechują się wysoka jakością i wytrzymałością. Zapakowane są fabrycznie w worki 25 lub 50 kg, choć zakupić je można także w mniejszych ilościach.

Rodzaje ścierniw

       Główne grupy ścierniw, które znajdą Państwo w ofercie firmy HERUBIN, to:

Ścierniwa szklane

Ścierniwo szklane jest medium chemicznie obojętnym, nie reagującym z: wodą, kwasem solnym, chlorkiem wapniowym i siarczkiem sodowym. Stanowi najpowszechniej stosowany zamiennik piasku kwarcowego, którego zgodnie z obowiązującymi przepisami zabronione jest stosowanie w obróbce strumieniowo-ściernej.

Granulat szklany >>
Mikrokulki szklane >>

 

Elektrokorund

Stanowi grupę najtwardszych ścierniw syntetycznych powszechnego użytku. Stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagana jest efektywność i wysoka jakość oczyszczanej powierzchni. Wyróżniamy elektrokorund: szlachetny (biały), półszlachetny (mieszany) oraz zwykły (brązowy).

Elektrokorund zwykły >>
Elektrokorund półszlachetny >>
Elektrokorund szlachetny >>

 

Śrut

Jest ścierniwem metalowym, niezwykle wydajnym i wielokrotnego użytku. Znakomicie nadaje się do chropowacenia powierzchni metalowych, usuwania starych powłok ochronnych czy też oczyszczania odlewów staliwnych i żeliwnych.

Śrut staliwny łamany >>
Śrut staliwny okrągły >>
Śrut staliwny druciany >>

Na zamówienie posiadamy również:

  • Węglik krzemu
  • Ścierniwo z łupin orzecha

Strona główna Wstecz Wskocz na górę strony
© Copyright by HERUBIN, ul. Narutowicza 18, 62-730 Dobra, tel.: 513 510 000, (63) 219 11 11, fax: (63) 219 11 33 herubin.pl