O firmie
Oferta
Zaufali nam
Dojazd
Kontakt
Rodzaje
Oczyszczarki ACF
Oczyszczarki RS
Piaskarki warsztatowe - części
Pistolety do piaskowania
Plotery tnące SUMMA
Folie do piaskowania
Kliparty
Opis
Naświetlarki UV
Folie

KLIPARTY / Opis wydawnictw

       Przedstawiamy Państwu wydane przez nas katalogi klipartów do piaskowania. Są to zbiory grafik, przede wszystkim chrześcijańskich, przygotowanych i zoptymalizowanych z myślą o zakładach kamieniarskich i literniczych, specjalizujących się w wykonywaniu liternictwa i grafiki z wykorzystaniem plotera tnącego.

       Katalogi wydane są na płytach CD, co umożliwia łatwy dostęp do poszczególnych grafik. Wszystkie rysunki zapisane są w przynajmniej trzech najpopularniejszych formatach: CDR (programu CorelDRAW), SCV (dla użytkowników programu CasMate), EPS (dla użytkowników innych programów graficznych). Niektóre z grafik wyposażone są dodatkowo w obrysy tak, aby po ich wykorzystaniu na ciemnym kamieniu lub szkle, klipart nie wyszedł w negatywie. W przypadku gdy obrys, bądź inny element obrazka, jest zbędny, wystarczy go w programie graficznym usunąć. Do każdej z płyt dołączony jest dodatkowo ponumerowany katalog z wydrukami wszystkich zawartych na danej płycie grafik.

Katalogi HERUBIN to:

  • najwyższej jakości grafiki
  • wszystkie najważniejsze formaty zapisu klipartów (m.in. CDR, SCV, EPS)
  • ponumerowane katalogi z wydrukami motywów
  • bezpłatna pomoc techniczna

Nasze wydawnictwa

       Obecnie w naszej ofercie posiadamy trzy katalogi:

Carving library of Christian Graphics
to trzecia, najnowsza pozycja z dotychczasowych wydawnictw naszej firmy. Jest ona połączeniem wyselekcjonowanych i poprawionych najlepszych i najczęściej wykorzystywanych grafik z dwóch pierwszych części katalogu. Całość wzbogacona została również nowymi grafikami, nie zawartymi na żadnej z wcześniejszych płyt. Łącznie w katalogu zamieszczonych zostało 212 klipartów zapisanych w formatach: cdr .cmx, .dxf, .eps, .plt i .scv.

czytaj więcej >>

 

Kliparty Nagrobne II - krzyże
Druga część Katalogu Klipartów Nagrobnych poświęcona została wyłącznie krzyżom, gdyż to one stanowią najczęściej wykorzystywane przez kamieniarzy i literników motywy. Płyta CD zawiera 124 najwyższej jakości, oryginalne wzory, dzięki którym mają Państwo szansę istotnie wzbogacić swoją ofertę i wyróżnić się na tle konkurencji. Pliki graficzne zapisane są w formatach: .cdr, .eps oraz .scv.

czytaj więcej >>

 

Kliparty Nagrobne I - postacie i krzyże
Głównymi motywami jakie zostały umieszczone w pierwszej części Katalogu Klipartów Nagrobnych są Jezus, Maryja oraz krzyże. Całość zawiera łącznie 108 grafik w tym m.in. 18 postaci Jezusa, 18 postaci Maryi oraz 48 krzyży. Grafiki dostępne są w formatach: .cdr, .eps oraz .scv.

czytaj więcej >>


Cennik:

  Nazwa: Cena netto: Cena brutto:
  Kliparty Nagrobne I - Postacie i krzyże 139,34 zł   170,00 zł  
  Kliparty Nagrobne II - Krzyże 188,52 zł   230,00 zł  
  Carving Library of Christian Graphics 239,84 zł   295,00 zł  

  Książeczka Carving Library of Christian Graphics 7,32 zł   9,00 zł  


Strona główna Wstecz Wskocz na górę strony
© Copyright by HERUBIN, ul. Narutowicza 18, 62-730 Dobra, tel.: 513 510 000, (63) 219 11 11, fax: (63) 219 11 33 herubin.pl