O firmie
Oferta
Zaufali nam
Dojazd
Kontakt
Rodzaje
Oczyszczarki ACF
Oczyszczarki RS
Piaskarki warsztatowe - części
Pistolety do piaskowania
Plotery tnące SUMMA
Folie do piaskowania
Kliparty
Opis
Naświetlarki UV
Folie

FIRMA / Oferta

Plotery tnące

       Ploter tnący stanowi niezbędne wyposażenie współczesnego zakładu literniczego czy studia reklamy. Oprócz ceny urządzenia i jego funkcjonalności, ważna jest także jego jakość i niezawodność. Właśnie dlatego w ofercie firmy HERUBIN znalazły się plotery tnące Summa, które zdobyły sobie ogromne uznanie na rynku profesjonalnych ploterów tnących dzięki zapewnieniu bardzo dużej wydajności przy jednoczesnej gwarancji doskonałej jakości cięcia, dokładności i łatwości obsługi. Cieszą się one jedną z najlepszych opinii spośród dostępnych na polskim rynku marek

Piaskarki ciśnieniowe

       Bazując na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w branży, wykonujemy proste w konstrukcji i obsłudze, tanie (również w eksploatacji), bezpieczne oraz bardzo skuteczne w działaniu urządzenia, które dzięki swym cechom wręcz idealnie nadają się do małych i średnich firm kamieniarskich, budowlanych, blacharskich, zakładów mechaniki pojazdowej, czy też użytku prywatnego. Swoją funkcjonalnością zdobyły uznanie klientów w praktycznie każdym zakątku kraju, a nowych klientów niemal za każdym razem zaskakują efektywnością piaskowania drzemiącą w prostej konstrukcji urządzenia, w których to prostota jest dużym atutem niosącym niewymierne korzyści.

Fototechnologia

       Naświetlarki UV przeznaczone są do naświetlania specjalnych folii światłoczułych, dzięki którym możliwe jest wypiaskowanie na kamieniu, szkle lub innym materiale zdjęć i grafik, w bardzo wysokiej jakości. Do niedawna uzyskanie podobnych efektów, choć w znacznie gorszej jakości, było możliwe tylko poprzez ręczne wykonanie grafiki za pomocą dłut, lub też za pomocą fotopasków. Fototechnologia sprawia, że nie tylko oszczędzamy czas, ale również mamy pewność, że otrzymany efekt będzie w pełni zgodny z oryginałem. Nie wymagane są również umiejętności plastyczne czy też zaawansowana znajomość programów graficznych. Dzięki fototechnologii prace, które do tej pory mogli wykonać jedynie plastycy lub graficy komputerowi, są teraz możliwe do wykonania praktycznie przez każdego kamieniarza lub liternika, dysponującego piaskarką, komputerem, skanerem i drukarką.

Kliparty do piaskowania

       Katalogi klipartów HERUBIN, to jedne z najlepszych dostępnych na rynku zbiorów grafik wektorowych do piaskowania przygotowanych i zoptymalizowanych z myślą o firmach kamieniarskich i literniczych, specjalizujących się w wykonywaniu liternictwa i grafiki z wykorzystaniem plotera tnącego. Ich wysoka jakość sprawia, że znajdują one zastosowane także w poligrafii oraz przemyśle włókienniczym (nadruki, hafciarstwo). Obecnie w naszej ofercie znajdują się trzy wydawnictwa ze zbiorami grafik.

Reklama internetowa

       Internet to obecnie jedno z podstawowych mediów komunikacji z klientem oraz zaprezentowania mu swojej oferty. Posiadanie własnej, dobrej witryny WWW nie jest więc obecnie elementem mody, ale wymogiem rynku. Nasza firma projektuje i wykonuje wizytówki internetowe oraz strony WWW. Staramy się, aby wykonywane przez nas serwisy cechowały się przejrzystością, ergonomią, estetyką wykonania oraz funkcjonalnością i wyglądem dopasowamym do specyfiki zawartości strony lub prezentowanej firmy. Z przykładami naszych realizacji zapoznać się Państwo mogą na dalszych podstronach witryny.

Liternictwo pamiątkowe

       Wykonywanie piaskowanych w kamieniu lub szkle grafik i napisów pamiątkowych jest jedną z najstarszych wykonywanych przez nas usług. Jeszcze kilkanaście lat temu wykonywane ręcznie, obecnie liternictwo zostało w znacznej mierze skomputeryzowane, a dzięki nowoczesnym środkom i materiałom eksploatacyjnym, jakość wykonywanych napisów i grafik jest nieporównywalnie lepsza, aniżeli kiedyś. Wykonane przez nas prace można napotkać nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Pozostała oferta

       Poza wymienionymi wyżej głównymi sektorami działalności firmy, oferujemy także szereg innych usług ukierunkowanych przede wszystkim na rynek lokalny. Są t między innymi:

  • Stemplarstwo
  • Znaczki 3D
  • Fototechnologia
  • Reklama wizualna
  • Tabliczki informacyjne
  • Naklejki
  • Szklarstwo
  • i inne.

Strona główna Wstecz Wskocz na górę strony
© Copyright by HERUBIN, ul. Narutowicza 18, 62-730 Dobra, tel.: 513 510 000, (63) 219 11 11, fax: (63) 219 11 33 herubin.pl