O firmie
Oferta
Zaufali nam
Dojazd
Kontakt
Rodzaje
Oczyszczarki ACF
Oczyszczarki RS
Piaskarki warsztatowe - części
Pistolety do piaskowania
Plotery tnące SUMMA
Folie do piaskowania
Kliparty
Opis
Naświetlarki UV
Folie

FIRMA / O firmie

Podstawowe dane:

       HERUBIN - Mirosław Kosobudzki
       ul. Narutowicza 18
       62-730 Dobra
       woj. wielkopolskie

       NIP: PL 668-177-67-32
       REGON: 300465920

Konto bankowe:

       Idea Bank
       96 1950 0001 2006 0379 0757 0002

       Prefiks IBAN: PL
       Kod SWIFT: IEEAPLPA

O firmie

       HERUBIN, to firma rodzinna, której tradycje sięgają początku XX wieku będąc wówczas jedną z pierwszych polskich inicjatyw przedsiębiorczości na terenie miasta i gminy Dobra w kraju, który dopiero co odzyskał swoją niepodległość. Przez długie lata firma skupiała się przede wszystkim na sektorze usługowym dla lokalnej społeczności, a tradycje firmy przekazywane były kolejnym pokoleniom. Kolejno w wyniku wojny, powojennych represji władz komunistycznych, zmian koniunktury i zdarzeń losowych nie udało się zachować ciągłości w funkcjonowaniu firmy.

Z tradycją w nowoczesność

       Przełomowym okresem dla firmy okazały się pierwsze lata XXI wieku, kiedy to zakres jej działalności stawał się coraz obszerniejszy, a działalność nie skupiała się już tylko na obszarze Dobrej oraz gmin ościennych, ale również na terenie całego kraju.
       Pierwszym produktem przeznaczonym na szerszy rynek był katalog grafik chrześcijańskich do wykorzystania na ploterach tnących. Wydawnictwo to, jak i jego kontynuacje, spowodowało, że marka HERUBIN stała się nie tylko rozpoznawalna w branży kamieniarskiej i literniczej, ale również ceniona, zaś oznaczone nią katalogi, uznawane za jedne z najlepszych, a nawet najlepsze, w swojej kategorii. W roku 2006 w Wielkiej Brytani rozpoczęła działalność firma HERUBIN Design rozszerzająca dostępność naszej oferty o kraje Europy Zachodniej.
       Początek roku 2007 przyniósł kolejne zmiany i restrukturyzację. Firma została przerejestrowana, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stała się płatnikiem VAT. Chcąc jeszcze bardziej podnieść jakość świadczonych usług, zainwestowaliśmy w nowoczesne urządzenia, które wpłyną pozytywnie nie tylko na samą jakość, ale pozwolą wyjść do klientów z ofertą szerszego wachlarza usług.        W roku 2008 do oferty firmy wprowadziliśmy kolejne kategorie produktów m.in. plotery tnące oraz naświetlarki UV do fototechnologii. Nawiązanie współpracy z nowymi kontrahentami i dostawcami zaowocowało uatrakcyjnieniem oferty firmy oraz sprawiło, że jest ona jeszcze bardziej konkurencyjna i korzystna dla naszych Klientów.

       Obecnie głównym sektorem działalności jest sprzedaż wysyłkowa oraz produkcja. W 2013 roku, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów spoza terytorium Polski, staliśmy się zarejestrowanym płatnikiem podatku VAT UE.

       Choć HERUBIN stał się firmą ogólnopolską, pozostaliśmy wierni tradycji i nadal świadczymy usługi na rynku lokalnym. W miarę swoich możliwości firma stara się również wspierać lokalne inicjatywy społeczne wykonując nieodpłatnie usługi na ich rzecz, a niektóre z nich w pełni finansując.

       Mamy nadzieję, że słowo "DOBRA" będzie się kojarzyło nie tylko z miastem, w którym firma ma swoją siedzibę, ale również z jakością oferowanych przez nią produktów i usług.


Strona główna Wstecz Wskocz na górę strony
© Copyright by HERUBIN, ul. Narutowicza 18, 62-730 Dobra, tel.: 513 510 000, (63) 219 11 11, fax: (63) 219 11 33 herubin.pl