O firmie
Oferta
Zaufali nam
Dojazd
Kontakt
Rodzaje
Oczyszczarki ACF
Oczyszczarki RS
Piaskarki warsztatowe - części
Pistolety do piaskowania
Plotery tnące SUMMA
Folie do piaskowania
Kliparty
Opis
Naświetlarki UV
Folie

HERUBIN / Newsy

PLOTERY TNĄCE01-03-2008

Począwszy od bieżącego miesiąca oferta naszej firmy wzbogaciła się o plotery tnące oraz naświetlarki UV do fototechnologii. Teraz firmy liternicze lub osoby chcące rozpocząć działalność w branży literniczej, znajdą u nas nie tylko pomoc i doradztwo, ale również będą miały możliwość kompleksowego wyposażenia swojego zakładu w niezbędne narzędzia poczynając od plotera i piaskarki, a na klipartach i akcesoriach piaskarskich skończywszy. Wszystko to po atrakcyjnych cenach, nawet kilkadziesiąt procent niższych niż u konkurencji.

POMOC DLA MATEUSZA20-11-2007

Rozpoczął funkcjonowanie przygotowany przez naszą firmę serwis internetowy "Pomoc dla Mateusza". Jego celem jest umożliwienie firmom i ludziom dobrego serca pomocy finansowej dla 10-letniego, chorego na naczyniaka krwionośno-limfatycznego, Mateusza Skoczylasa, dla którego jedyną szansą na powrót do zdrowia jest kosztowna, zagraniczna operacja.
czytaj więcej >>

UCZCZONY MARSZAŁEK11-11-2007

Z okazji 89 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, na konińskim ratuszu dokonano uroczystego odsłonięcia tablicy upamiętniającej Marszałka Józefa Piłsudskiego. Tablicę wiernie odwzorowującą kilkucentymetrowej długości odlew z brązu, stanowiący miniaturę oryginalnej, przedwojennej tablicy, wykonaliśmy na zlecenie jej głównego fundatora.

PULS JEZIORSKA20-02-2007

Zakończyliśmy realizację projektu mającą na celu zmianę wizerunku dwutygodnika "Puls Jeziorska". W ramach pracy zaprojektowaliśmy nową winietę gazety oraz dokonaliśmy całkowitej zmiany dotychczasowego jej układu. Przez okres kilku miesięcy dokonywaliśmy też pełnego składu i korekty kolejnych numerów, aby ostetecznie przekazać obowiązki pracownikowi redakcji, pozostając wciąż we współpracy z redakcją i służąc jej swoją pomocą.

CHRISTIAN GRAPHICS05-02-2007

Z początkiem lutego wprowadziliśmy do oferty naszej firmy najnowszą część zbioru grafik do piaskowania. Carving Library of Christian Graphics jest połączeniem wyselekcjonowanych, najlepszych i najczęściej wykorzystywanych grafik z dwóch pierwszych części katalogu, z których część została dodatkowo poprawiona. Całość wzbogacona została również nowymi grafikami, nie zawartymi na żadnej z wcześniejszych płyt.


Strona główna Wstecz Wskocz na górę strony
© Copyright by HERUBIN, ul. Sienkiewicza 2, 62-730 Dobra, tel.: 513 510 000, (63) 219 11 11, fax: (63) 219 11 33 herubin.pl